BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 7884650

nr 788 4650

Kandelabrar

Ett par, silver (800) Spanien, höjd: 25

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 18:13:27